Анонси

06.08.2020р. о 10год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури , історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціальног

1. 08.2020р. о 10год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури , історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці  з  порядком денним:

1.Про внесення змін у штатний розпис ОЗ «Бродівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №4».

1. Про розгляд проекту рішення про продовження трудового договору (контракту) з директором Пониковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області.

3.Про створення комунальної установи «Бродівський   районний центр професійного розвитку педагогічних працівників » Бродівської районної ради Львівської області ,затвердження статуту, типового контракту, штатного розпису.

1. Про розгляд нормативних документів щодо організації та проведення конкурсів на зайняття посад директора та педагогічних працівників  комунальної установи «Бродівського  районного центру професійного розвитку педагогічних працівників » Бродівської районної ради Львівської області.
  2. 5. Про делегування представників у склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника «Бродівського районного центру професійного розвитку педагогічних працівників » Бродівської районної ради Львівської області.

6.Про делегування представника від районної ради в конкурсну комісію на посаду директора Бродівського центру професійного розвитку педагогічних працівників » Бродівської районної ради Львівської області.

7.Про затвердження  Положення про конкурс на посаду керівника комунального  закладу загальної середньої освіти Бродівської районної ради Львівської області.

1. 8. Про лист Бродівського комунального дошкільного навчального закладу №9 Бродівської районної ради Львівської області, щодо надання фінансової допомоги в сумі 39 500 гривень для облаштування музичного залу після капітального ремонту.
  2. Про розгляд колективного звернення батьків , щодо забезпечення перевезення дітей, які проживають в селах Клекотів, Білявці, Бовдури , до Шнирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  3. Про розгляд листа Шнирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області, щодо забезпечення шкільним автобусом Шнирівську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

11.Про лист відділу освіти щодо придбання в 2021 році автобуса «Школярик» для потреб Шнирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

12.Про лист відділу освіти щодо приведення у відповідність штатного розпису  Бродівського центру дитячої та юнацької творчості

13.Про введення штатної одиниці водія автобуса у Шнирівську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

14.Про введення штатної одиниці водія автобуса у Суховільській ЗОШ  І-ІІІ ступенів.

15.Про виділення коштів для заміни димової труби котельні Гаї-Дітковецького навчально-виховного комплексу.

16.Про лист директора Попівецького дошкільного навчального закладу Попівецької  сільської ради,  щодо виділення коштів для усунення порушень у сфері пожежної та техногенної безпеки відповідно до рішення Львівського окружного суду

1. Про розгляд листа відділу освіти Бродівської районної державної адміністрації, щодо присвоєння Конюшківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області імені Йосипа Застирця.

18.Про лист відділу освіти щодо функціонування  логопедичної служби у Бродівському районі.

19.Про інформацію «Про підготовку закладів освіти до нового навчального року» .

1. 20. Про лист відділу культури молоді т а спорту Бродівської районної державної адміністрації щодо зміни до складу засновників та установчих документів Бродівської школи естетичного виховання.
  2. Про розгляд та затвердження проекту календарних планів заходів Громадської організації футбольно-спортивного клубу «Богун» на 2020 рік.
  3. Про розгляд та затвердження проекту календарних планів заходів громадської організації Бродівськийволейбольно-спортивний клуб «Єдність» на 2020 рік.
  4. Про розгляд листів управління праці та соціального захисту населення Бродівської райдержадміністрації Львівської області, щодо виділення допомоги на лікування сина Рогоцькій О.М., жительці с. Гаї, Бродівського району, на лікування Сержан В. М., Рогоцького В.Є., жителів м. Броди,

Бакай О.Й. жительки с. Горбанівка,Бакая П.Г.жительки С.Горбанівка,

Галицькій Г.Д. –жительким.Броди ,Гудимі О.С. –жительціс.Станіславчик, Король П.І. жителя с. Микити ,Хміляр М.В. жительки м. Броди,   Когуту І.І.жителю с. Дуб’є .

24.Про розгляд листа управління праці та соціального захисту населення Бродівської райдержадміністрації Львівської області, щодо виділення одноразової матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових потреб демобілізованим учасникам АТО.

25.Про надання допомоги на лікування та протезування зубів учасникам бойових дій Чижу Н.І.,Гапановичу В.А.

1. 26. Про розгляд депутатського звернення щодо надання допомоги жительці с. Берлин Савич Я.П.
  2. Про розгляд листа КНП «Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області, щодо дофінансування потреб для пільгового протезування, лікування населеннязгідно «Комплексної програми про підтримку та розвитку» в сумі 7108000грн.

29.Про лист  Комунального некомерційного підприємства «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради  Львівської області» щодо виділення коштів для усунення порушень щодо додержання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

1. Різне.