Анонси

06.08.2020 о 10.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвес

Засідання  постійної депутатської комісії районної ради

з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості,

транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури,

комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій

06.08.2020  о  10 год. 00хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про надання дозволу КНП «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області» на списання автомобілів.

2.Про оренду майна спільної власності територіальних громад  Бродівського району.

3.Аналіз регуляторного впливу рішення «Прооренду майна спільної власності територіальних громад  Бродівського району».

1. Про передачу до комунальної власності територіальної громади м.Броди окремих об’єктів спільної власності територіальних громад Бродівського району.

5.Про передачу до комунальної власності Підкамінської селищної ради майна спільної власності територіальних громад Бродівського району.

6.Про розглядпроектно-кошторисних документацій об’єктів освіти Бродівського району.

7.Про розгляд звернень.

8.Про розгляд фінансових звітів за І-ий квартал РК ТРК «Броди» та КАПП «Бродипроект».

9.Різне.