Анонси

05.09.2019 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури

05 вересня  2019 року  о  10.00 год. відбудеться засідання  постійної депутатської комісії районної ради  з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій.

Порядок денний:

1. Про продовження договору оренди з фінансовим управлінням Бродівської райдержадміністрації на частину приміщень адмінбудинку районної ради за адресою м.Броди, пл.Ринок, 1.

2. Про продовження договору оренди з Бродівською райдержадміністрацією на частину приміщень адмінбудинку районної ради за адресою м.Броди, пл.Ринок, 1.

3. Про надання дозволу відділу освіти Бродівської райдержадміністрації на передачу в оренду нерухомого майна.

4. Про розгляд звернень.

5. Про розгляд фінансових звітів суб’єктів малого підприємництва районної комунальної власності за І-ше півріччя 2019 року.

6. Різне.