Анонси

05.06.2019 р. о 10.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури, історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації

05 червня 2019 р. о 10.00 год.    відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради  з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури,   історичної спадщини , духовності

зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці  з  порядком денним :

1.Про   тарифи на платні послуги Бродівського районного Народного дому.

1. Про внесення змін до Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян у Бродівському районі на 2017-2020 роки

3.Про виділення одноразової допомоги на лікування демобілізованим  учасникам АТО - Саган С. А., Войтовичу І.В.,Мищуку І.Я.,Литвину М.М. та на соціально-побутові потреби -Когуту М.Б.

1. Про створення територіального центру в смт. Підкамінь для осіб,які потребують  догляду соціального захисту та лікуються і проживають в терапевтичному відділенні Підкамінської міської лікарні.
  2. Про введення у НВК (дошкільних підрозділах ) району штатних одиниць «асистент вихователя».

6.Про надання дозволу на закриття садочків №1,6,7,8,9 в м. Броди  та Лешнівському КДНЗ в літній період на 30-42 календарні дні.

7.Про лист відділу освіти  Бродівської райдержадміністрації щодо питання   відкриття   філії Бродівської ДЮСШ у смт. Підкамінь.

1. Про лист департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації «Щодо освітньої субвенції»
  2. Про розгляд витягу з протоколу чергової двадцять восьмої сесії  від 18 квітня 2019р.щодо питання проведення заходів з енергозбереження у Пониковицькій ЗОШ І-ІІІст Бродівського району.
  3. Про аналіз мережі загальноосвітніх навчальних закладів району на предмет належної якості надання послуг та про призупинення навчально –виховного процесу у Батьківській ЗОШ І ст. та Микитівській ЗОШ І ст..
  4. Про лист КНП «Бродівська ЦРЛ»  по оптимізації структури та чисельності працівників КНП «Бродівська ЦРЛ».
  5. Про депутатське звернення М..Дитюка та колективне звернення  жителів с. Лукавець. Бродівського району.

13.Про питання фінансування ФАПів.

14.Про  інформування т. в. о. директора КНП «Бродівська ЦРЛ» І. Беца  щодо звернення жителів по Фапу в с.  Лукавець.

1. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області ».

16.Різне.