Анонси

04. 02.2020р. о 12 год.відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури , історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціал

04.02.2020р. о 12 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури ,  історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці

з  порядком денним :

1.Про лист директора  Лешнівського  КЗДО  щодо  введення штатних одиниць практичного психолога та вчителя-логопеда по 0,5 ставки.

2.Про виділення коштів Бродівському КДНЗ №1 на придбання системи протипожежної сигналізації,облаштування будівлі пристроєм блискавко захисту , вогнезахисного засобу для покриття дерев’яних  конструкцій покрівлі.

3.Про виділення коштів  для «Капітального ремонту системи опалення Бродівського комунального дошкільного навчального закладу №8»

4.Про  затвердження Статуту комунальної установи Бовдурівська  початкова школа Бродівської  районної ради Львівської області.

5.Про  скерування коштів в сумі 50тис. грн. на придбання інвентаря в роздягальні спортивної зали Пониковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

6.Про лист департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

7.Про лист начальника управління праці та соціального захисту населення Бродівської райдержадміністрації щодо введення   ставок  у Бродівському районному центрі  комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

8.Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району на 2020рік.

9.Про надання матеріальної допомоги Аврамишиній Л.Р.,Табака Н.П. на лікування  в рамках Комплексної програми соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району.

10.Про виділення допомоги на лікування  в рамках Комплексної програми соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району жителям с. Лучківці Дутчак  Н.В.,с. Орихівчик  Коретчук І.В.

11.Про лист правління Бродівської районної організації Української Спілки ветеранів війни Афганістану.

12.Про лист заступника Керівника Офісу Президента України.

13.Інформація голови профспілки Бродівської районної організації Львівської області профспілки працівників охорони здоров’я України .

14. Різне.