Анонси

01.03.2019 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості транспорту і зв’язку, будівництва...

01 березня 2019 року о 10.00 год. відбудеться  засідання  постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості

транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про  надання дозволу відділу освіти Бродівської райдержадміністрації на передачу в оренду нерухомого майна.

2. Про передачу у власність та на баланс Ясенівської сільської ради основних та необоротних активів Дубинівської ЗОШ І ступеня.

3. Про надання дозволу КНП «Бродівська ЦРЛ» на передачу в оренду нерухомого майна.

4. Про зняття з контролю рішень.

5. Про затвердження вартості оцінки об’єктів КНП «Бродівська ЦРЛ», які використовуються під аптечні пункти.

6. Про  розгляд листів.

7. Про розгляд фінансових звітів за 2018 рік підприємств районної комунальної власності.

8. Різне.