Анонси

01.02.2019 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва

01 лютого 2019 року о 10.00 год. відбудеться засідання  постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку...

будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розгляд звернення відділу освіти Бродівської райдержадміністрації щодо надання дозволу на списання з балансу відділу освіти приміщення хати-музею Лучківської ЗОШ І-ІІ ступеня.

2. Про  розгляд звернень відділу освіти Бродівської райдержадміністрації щодо надання дозволу установі на передачу в оренду нерухомого майна.

3. Про розгляд звернення керівництва підприємства «Агропроменерго» щодо продовження тимчасової угоди на 2019 рік по управлінню майном.

4. Про  розгляд листів, заяв.

5. Різне.