Анонси

27.11.2020р.  о 9 год.20 хв    відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради  з питань освіти, молодіжної політики і спорту, культури,  історичної спадщини, духовності, зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я, соціального захисту і охорони праці  з  порядком денним :

1Про розгляд висновку щодо результатів конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Бродівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бродівської районної ради Львівської області.

  1. Про розгляд проекту рішення «Про призначення директора комунальної установи «Бродівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників»Бродівської районної ради Львівської області.

3.Про розгляд листа управління праці та соціального захисту населення щодо внесення змін до Комплексної програми соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району на 2020рік.

 

27  листопада  2020 року о  09.30 год відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, розвитку села, лісового господарства, екології і охорони навколишнього природного середовища та земельних відносин.

На комісії буде розглядатися питання про розподіл коштів агроформуванням району, учасникам районної програми «Насіння-2020».

 

25.11.2020 року відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів (І.Криськів).     

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про виконання бюджету Бродівського району та районного бюджету за 9 місяців 2020 року.

2.Про затвердження розпоряджень голови Бродівської райдержадміністрації щодо внесення змін до районного бюджету Бродівського району за період з січня по листопад 2020 року.

3.Про  внесення змін до показників районного бюджету Бродівського районуна 2020 рік.

4.Про Програму розроблення містобудівної документації у Бродівському районі Львівської області на 2020 рік.

5.Про введення посад ”сестра медична” у закладах загальної середньої освіти Бродівської районної ради Львівської області

6.Про введення посад у закладах середньої освіти Бродівської районної ради Львівської області.

7.Розгляд звернень.

 

 

23.11.2020 року о 12.00 год відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій (В.Дідик).

 

Порядок денний

 

         1.Про передачу до комунальної власності територіальної громади м.Броди    рухомого майна, яке знаходиться на балансі Бродівської районної ради.

  1. Про затвердження  Переліку другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад Бродівського району, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

       3.Про передачу до комунальної власності територіальної громади м.Броди РК ТРК «Броди» та КАПП «Бродипроект».

       4.Про Програму розроблення містобудівної документації у Бродівському районі Львівської області на 2020 рік.

  1. Про передачу до комунальної власності територіальної громади м.Броди окремих комунальних підприємств.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2011 №174   «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад  Бродівського району».
  1. Розгляд звернень.

       

29 жовтня  2020 року о 10.00 год відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, розвитку села, лісового господарства, екології і охорони навколишнього природного середовища та земельних відносин. На комісії будуть розглядатися такі питання порядку денного:

  1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення(зміни) меж села Пониква Пониквянської сільської ради Бродівського району Львівської області

2.Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж  села Липина Пониквянської сільської ради Бродівського району Львівської області

 

 

 

15 10.2020р .о 9год.00 хв. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради  з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури ,  історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці  з  порядком денним:

17.09.2020 о 09.15 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів (І.Криськів).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1.Розгляд звернень.

2.Різне.

                                           ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  ІІ засідання чергової ХLІ сесії  Бродівської районної ради  (17.09.2020 р.)

 1.Про депутатські запити.

     Інф. Є.Швед -  голова районної ради.

 2.Про депутатські заяви, звернення.

     Інф. Є.Швед -  голова районної ради

 3.Про  внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік 

     Інф. Т.Мартиш -  начальник фінуправління Бродівської райдержадміністрації

4.Про виконання бюджету Бродівського району та районного бюджету за І півріччя 2020 року.

     Інф. Т.Мартиш -  начальник фінуправління Бродівської райдержадміністрації

 5.Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік  за рахунок «Субвенції з місцевого бюджету  за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду» за напрямом “Ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти” 

     Інф. Т.Мартиш -  начальник фінуправління Бродівської райдержадміністрації

6.Про розподіл залишку коштів загального фонду районного бюджету Бродівського району, що утворився станом на 01.01.2020 року

     Інф. Т.Мартиш -  начальник фінуправління Бродівської райдержадміністрації

7.Про внесення змін до складу Президії Бродівської районної ради VIІ скликання

     Інф. Є.Швед -  голова районної ради

8.Про внесення змін до рішення районної ради від 27.08.2020 № 1071  «Про створення комунальної установи «Бродівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Бродівської районної ради Львівської області

     Інф. Є.Швед -  голова районної ради

 9..Про введення посади «асистент вихователя» для групи з інклюзивним навчанням у Бродівському КДНЗ №8

     Інф.М.Сторожук  - начальник відділу освіти Бродівської РДА

10.Про підсумки оздоровлення дітей у 2020 році.

   Інф. І.Гащак – начальник управління праці та соціального захисту населення Бродівської райдержадміністрації

11.Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 12.12.2019р.№ 971.

     Інф. І.Гащак – начальник управління праці та соціального захисту населення Бродівської райдержадміністрації

12.Про погодження розміру батьківської плати за навчання дітей в Бродівській школі естетичного виховання на 2020-2021 навчальний рік

     Інф. І.Безпалько - директор Бродівської школі естетичного виховання. 

13.Про перейменування Підкамінської школи естетичного виховання  

     Інф. Н.Гудима - т.в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації

14.Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного  підприємства «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області

     Інф. Є.Швед -  голова районної ради

15.Про  роботу закладів охорони здоров`я Бродівського району

     Інф. І.Матійчук - т.в.о. директора КНП  «Бродівська ЦРЛ»

16.Про передачу до комунальної власності територіальної громади м.Броди окремих об`єктів спільної власності територіальних громад Бродівського району.

     Інф. І.Бунда - начальник відділу комунального майнга районної ради

17.Про окремі питання оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Бродівського району.

     Інф. І.Бунда - начальник відділу комунального майнга районної ради

18.Різне.

     15.09.2020 року о 12.30 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій (В.Дідик).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про передачу до комунальної власності територіальної громади м.Броди окремих об’єктів спільної власності територіальних громад Бродівського району.

2.Про окремі питання оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Бродівського району.

3.Розгляд звернень:

3.1.Відділ культури, молоді та спорту від 10.09.2020 № 01-10/169 про надання в оренду приміщення малого залу Бродівського районного Народного дому;

3.2.Бродівське управління Держпродспоживслужби від 11.08.2020 № 17 2-21/351 інформація про власність будівель по вул.Тернопільській, 7;

3.3.Заболотцівська сільська рада від 20.08.2020 № 02-21-/98 щодо передачі автомобіля відділу освіти.

 

15.09.2020 о 11.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів (І.Криськів).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1.Розгляд звернень.

2.Різне.